• DEKLARACJA KORZYSTANIA Z OBIADÓW

• Informujemy, że obiady będą realizowane od 5 września 2022 r. Firma prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Firma Usługowo-Handlowa „Anmar” Aneta Bernadzik w Rzeszowie została wyłoniona w drodze przetargu i będzie kontynuowała usługę cateringową w roku szkolnym 2022/2023.

Stawka za jeden obiad wynosić będzie 6,29 zł.

Jednocześnie przypominamy, że:

1. Miesięczny koszt wyżywienia podawany jest początkiem miesiąca na stronie internetowej szkoły.
            2. Wpłata za obiady dokonywana jest z góry w terminie do 10 dnia każdego miesiąca.
            3. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać, co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem, najpóźniej do godz. 14.00 pod numerem telefonu 17 748 38 60 lub za pośrednictwem skrzynki e-mail: sekretariat@sp9.resman.pl
            4. Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane od wpłaty za kolejny miesiąc. Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie. Odpisy zgłoszone w tym samym dniu, co dzień dostarczenia obiadów nie będą uwzględniane.
            5. W przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy potwierdzić pisemnie w sekretariacie szkoły lub za pośrednictwem skrzynki e-mail: sekretariat@sp9.resman.pl, co najmniej z 1-dniowym wyprzedzeniem zgłaszanym do godziny 14.00.
          • WYNIKI EGZAMINÓW ÓSMOKLASISTY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

• W dniu 1 lipca br. zostały opublikowane wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

Średnie wyniki z poszczególnych przedmiotów osiągnięte przez uczniów naszej szkoły kształtowały się następująco:

Język polski – 63 %

Matematyka – 74 %

Język angielski – 82 %

Dla porównania poniżej przedstawiamy średnie wyniki egzaminów na Podkarpaciu oraz w Polsce

Podkarpacie

Język polski – 61 %

Matematyka – 59 %

Język angielski – 66 %

Język polski – 60 %

Matematyka – 57 %

Język angielski – 67 %

W skali staninowej ( tj. skali obrazującej jaką pozycję zajmuje wynik osiągnięty przez szkołę na tle wyników osiągniętych przez całą badaną populację. Skala staninowa wprowadza 9 przedziałów wyników) nasi uczniowie osiągnęli wyniki:

Język polski – 6 (wyżej średni)

Matematyka – 8 (bardzo wysoki)

Język angielski – 8 (bardzo wysoki)

Nauczycielom oraz uczniom serdecznie gratulujemy

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 I POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

• Dnia 24 czerwca odbyła się uroczysta akademia kończąca rok szkolny, podczas której pożegnaliśmy naszych absolwentów, klasę 8a i 8b.

Uczniowie klas ósmych pod kierunkiem nauczycieli (Katarzyny Warzochy i Marcina Florczaka) przygotowali przedstawienie pod tytułem “Ostatni Zajazd” pokazujące w sposób humorystyczny spotkanie przyjaciół po dwudziestu latach od ukończenia szkoły. Brali w nim udział: Aleksandra Haber, Magdalena Książek, Amelia Sołtys, Aleksander Rudnicki, Tomasz Nowak, Mateusz Porada, Michał Wróbel, Amelia Mendocha, a także Emilia Szopa z kl. 7c. W drugiej części akademii mieliśmy okazję wysłuchać okolicznościowego przemówienia wygłoszonego przez Tomasza Nowaka oraz Aleksandrę Haber. Następnie Pan Dyrektor wraz z wychowawczyniami, Panią Barbarą Woźniak
            i Panią Dorotą Markowicz, wręczył ósmoklasistom świadectwa i podsumował czas ich nauki w Szkole Podstawowej Nr 9. Uroczystość zakończyły osobiste podziękowania uczniów dla nauczycieli.

Gratulujemy absolwentom ich osiągnięć i życzymy wytrwałości, nowych, wspaniałych przyjaźni, sukcesów w nauce i w dalszym życiu.

Opracowała Katarzyna Warzocha

• Zakończenie Kampanii Rowerowy Maj

• W dniu 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie Kampanii Rowerowy Maj.
            Najaktywniejszą klasą w kategorii SZKOŁY MAŁE okazała się klasa Va z naszej szkoły. Zwycięska klasa w nagrodę otrzymała dofinansowanie do wycieczki w kwocie 1500 zł.

Nasza szkoła uplasowała się na 2 miejscu w kategorii SZKOŁY MAŁE.
            Spośród najaktywniejszych uczestników kampanii w naszej szkole, a było ich bardzo dużo, bo aż 87 uczniów rozlosowane zostało 15 Nagród Indywidualnych w postaci bonu podarunkowego w kwocie 100 zł do jednego ze sklepów sportowych.

Zwycięzcami w losowaniu zostały osoby:
            1) Bażela Lena
            2) Gębczyński Jakub