• OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY ,,ROSNĘ ZDROWO''

• 24 stycznia 2024 roku w ratuszu rzeszowskim odbyło się uroczyste rozdanie nagród zdobytych w konkursie literacko – plastycznym ,,Rosnę zdrowo” Organizowany był on już po raz kolejny w ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023”. W konkursie tym wzięło udział wielu uczniów z całej Polski a z naszej szkoły uczestniczyły w nim klasy VII i VIII.

Na lekcjach plastyki wykonali oni prace związane z tym tematem. Dwoje uczniów: Ewelina Czerkies z klasy VII A oraz Alan Krzyczkowski z klasy VIII zdobyli wyróżnienia w tym konkursie. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomy i ciekawe nagrody. Gratulujemy naszym uczniom, życzymy dalszych  plastycznych sukcesów a innych uczniów zachęcamy do licznego udziału w konkursach plastycznych.

Dorota Markowicz - nauczyciel plastyki

• KOSZYKARSKIE ROZGRYWKI KLAS 3-6

• W sobotę (13.01) w Naszej Szkole miała miejsce kolejna odsłona sportowych zawodów szkolnych. Tym razem na Naszej hali królowała koszykówka, a rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych-  klasy 3-4 oraz klasy 5-6. Najlepszymi zawodnikami turnieju w obu kategoriach zostali wybrani: Mikołaj Cyran (kl. 4a) oraz Jeremi Radwański (kl. 6c).Ponadto każdy z uczestników na koniec otrzymał drobny upominek. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowej postawy.
            Zachęcamy wszystkich do brania udziału w zajęciach i rozgrywkach sportowych organizowanych w Naszej Szkole.

Piotr Januszczak - nauczyciel wychowania fizycznego

• 2024 – ROKIEM EDUKACJI EKONOMICZNEJ

• 11 stycznia 2024r. uczniowie klasy 8a wzięli udział w ogólnopolskiej lekcji  online pt. „Reformy gospodarcze Władysława Grabskiego a współczesne wyzwania” zorganizowanej przez Komitet Organizacyjny Roku Edukacji Ekonomicznej 2024. Zajęcia poprowadzili ekonomista profesor Witold Orłowski i przewodniczący komitetu organizacyjnego REE 2024r. W trakcie spotkania, nawiązując do historycznych reform gospodarczych m.in. ustanowienia przez Władysława Grabskiego złotego jako waluty oraz utworzenia Banku Polskiego i Banku Gospodarstwa Krajowego omówione zostały współczesne wyzwania i trudności świata.
            Rok 2024, uchwałą Senatu (7.09.2023r.) został  ogłoszony Rokiem Edukacji Ekonomicznej.

B. Dec – Rejman

• ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY - STYCZEŃ 2024 r.

• Informujemy, że odpłatność za obiady za miesiąc styczeń 2024 r. będzie wynosić odpowiednio:

- szkoła – 74,10 zł

- oddział przedszkolny – 85,80 zł