• ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY - WRZESIEŃ R.

• Informujemy, że odpłatność za obiady za miesiąc wrzesień 2023 r. będzie wynosić odpowiednio:

81,90 zł – dla Oddziału Przedszkolnego

74,10 zł – dla oddziałów szkolnych

• WYWIADÓWKI

informujemy, że w dniach 6 września 2023 r. (klasy 1-3) oraz 7 września 2023 r. (klasy 4-8) o godz. 16.30 odbędą się wywiadówki.

Numery sal lekcyjnych, w których odbędą się wywiadówki zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 dla klas 1-8

4 września 2023 r. odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klas 1-8.

Poniżej przekazujemy informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego:

godz. 8.00 – Msza św. w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego

godz. 9.00 – klasy 1 – spotkanie z Dyrektorem na sali gimnastycznej, następnie uczniowie udadzą się z wychowawcami do sal lekcyjnych (z uwagi na ograniczone możliwości organizacyjne prosimy, aby na rozpoczęcie roku przyszedł z dzieckiem tylko jeden rodzic)

godz. 9.00 – klasy 2, 3, 4, 5 – spotkanie w salach lekcyjnych

godz. 9.30 – klasy 6, 7, 8 – spotkanie w salach lekcyjnych

Szczegółowy plan lekcji zostanie przekazany przez wychowawców klas.

Numery sal lekcyjnych, w których odbędą się spotkania z wychowawcami zostały zamieszczone poniżej.

1A – s.13

7B – s.27

8A – s.22

• SPOTKANIE ORGANIZACYJNE - ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

w dniu 29 sierpnia 2023 r. (wtorek) o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przyjętych do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rzeszowie z wychowawczyniami oddziału. Proszę o wzięcie udziału w spotkaniu.

• DEKLARACJA KORZYSTANIA Z OBIADÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

• Informujemy, że obiady będą realizowane od 4 września 2023 r. Firma prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Firma Usługowo-Handlowa „Anmar” Aneta Bernadzik w Rzeszowie została wyłoniona w drodze przetargu i będzie kontynuowała usługę cateringową w roku szkolnym 2023/2024.

Stawka za jeden obiad wynosić będzie 3,90 zł.

Termin składania deklaracji do 14 sierpnia 2023 r.

Jednocześnie przypominamy, że:

1. Miesięczny koszt wyżywienia podawany jest początkiem miesiąca na stronie internetowej szkoły.
            2. Wpłata za obiady dokonywana jest z góry w terminie do 10 dnia każdego miesiąca.
            3. Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać, co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem (dzień roboczy), najpóźniej do godz. 14.00 pod numerem telefonu 17 748 38 60 lub za pośrednictwem skrzynki e-mail: sekretariat@sp9.resman.pl
            4. Wszystkie nieobecności zgłoszone z zachowaniem powyższego terminu będą odliczane od wpłaty za kolejny miesiąc. Nie będą odliczane nieobecności niezgłoszone lub zgłoszone po terminie. Odpisy zgłoszone w tym samym dniu, co dzień dostarczenia obiadów nie będą uwzględniane.
            5. W przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy potwierdzić pisemnie w sekretariacie szkoły lub za pośrednictwem skrzynki e-mail: sekretariat@sp9.resman.pl, co najmniej z 1-dniowym (dzień roboczy) wyprzedzeniem zgłaszanym do godziny 14.00.
          • LAUREACI KONKURSU „ORZEŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ”

• Od kilku dni znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”, w którym licznie brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie. Konkurs odbył się w kwietniu i wzięło w nim udział 24 uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Uczniowie tegorocznej edycji konkursu wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

Lista Laureatów, którzy uzyskali tytuł Orła Edukacji Wczesnoszkolnej:

- Matylda K. - klasa 1

- Zofia M. - klasa 1

- Maksymilian R. - klasa 1

- Lena C. – klasa 3

- Zuzanna S. – klasa 3

- Mirosław C. – klasa 3

- Michał F. – klasa 3

- Emilia S. – klasa 3.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Andżelika Tęcza – szkolna koordynatorka konkursu

• AKCJA CHARYTATYWNA „NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE”

• Jak co roku serdecznie dziękujemy uczniom edukacji wczesnoszkolnej za liczny udział w akcji charytatywnej „Nakręć się na pomaganie” na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Po raz kolejny z wielkim zaangażowaniem zbieraliśmy nakrętki, które trafiły do potrzebujących.

Andżelika Tęcza, Martyna Schmidt, Barbara Antoniów - szkolne koordynatorki akcji