• II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH RZESZOWA W KOSZYKÓWCE

• W mistrzostwach Rzeszowa w koszykówce dziewcząt nasza szkoła zajęła II miejsce.

Reprezentacja w składzie: Weronika Kawa, Emilia Ziomek, Elena Pecka, Milena Wajda, Weronika Pikuła, Emilia Wolska, Marlena Borowiec, Amelia Ochał, Natalia Witalec, Emilia Kielar, Liliana Modlisz.

Opiekun Sebastian Warchałowski

• II HALOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE

• Uniwersytet Rzeszowski gościł reprezentantów szkół podstawowych biorących udział w II Halowych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce o Puchar Dyrektora ZSS w Rzeszowie.

Zawody zakończyły się sukcesem naszych uczniów. Medale zdobyli: Weronika Kawa w pchnięciu kulą zajęła II miejsce, w skoku w dal II miejsce  zajęła Amelia Mendocha. Natomiast Mateusz Porada zakończył konkurs pchnięcia kulą na miejscu III. Szkołę reprezentowali również Dominik Krupa, Michał Wróbel, Tomasz Grot, Jakub Dudziak.

Nauczyciel: Sebastian  Warchałowski

• ZŁOTE MEDALE W LEKKOATLETYCE

• 22 września 2021 roku na stadionie Resovii odbyły się indywidualne mistrzostwa lekkoatletyczne w kat. 2009 i młodsi.

W zawodach złoty medal w rzucie piłeczką palantową wśród dziewczyn zdobyła Weronika Kawa wynikiem 37 m. W biegu na 1000 m chłopców najlepszy był Krzysztof Barć zdobywając złoto wynikiem 3.41,21. Weronika i Krzysiek uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Lena Bażela, Milena Wajda, Julia Mazur, Liliana Modlisz, Natalia Witalec, Marlena Borowiec, Weronika Kawa oraz Oktawian Nowak, Maksymilian Mamrosz, Szymon Flejszar, Alan Rak, Krzysztof Barć.

Nauczyciel: Sebastian Warchałowski