• SUKCESY SZKOLNE

ROK SZKOLNY

• SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS 1-3

• W sobotę, 27.05.2023r. na boiskach Naszej szkoły rozegrany został kolejny turniej piłki nożnej, adresowany dla uczniów klas młodszych. W imprezie wzięło udział 28 uczniów podzielonych na 6 zespołów w dwóch grupach - klas 1 i klas 2-3. Zmaganiom zawodników towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, która zachęciła rodziców do przyjścia i kibicowania swoim pociechom. Turniej był pełen emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji.  Nowością było rozegranie dodatkowo konkursu rzutów karnych, w których najlepsi okazali się Franciszek Głowacki (1a) oraz Mikołaj Cyran (3a). Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał drobny upominek.

Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:

Klasy 1:
          1 miejsce: Niebiescy (M. Dyląg, F. Dwojak, J. Bogusz, L. Pasierb, R. Turek)
          2 miejsce: Czerwoni (A. Żuczek, F. Krajewski, K. Wyskiel, W. Czesnar, M. Lelek)
          3 miejsce: Zieloni (F. Głowacki, A. Płonka, J. Turek, Sz. Pitera, F. Pałka )
          Klasy 2-3:
          1 miejsce: Pomarańczowi (M. Cyran, A. Żuczek, K. Rozmus, I. Kaczor)
          2 miejsce: Niebiescy (H. Bawor, F. Biel, K. Bogusz, P. Ziomek)
          3 miejsce: Żółci (O. Sieńko, R. Ziomek, A. Pasternak, K. Janik, D. Podgórski)

Gratulacje dla zwycięzców oraz podziękowania dla wszystkich uczestników za udział, wspaniałą postawę i sportową rywalizację.

• TURNIEJ TYMBARKU

• 16 maja reprezentacja Naszej szkoły w kategorii dziewcząt U-12 wzięła udział w Finale Wojewódzkim Pucharu Tymbarka do którego awansowała zwyciężając w rzeszowskich eliminacjach. Zawody zostały rozegrane na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Dziewczęta dzielnie walczyły, pokazały sportowy charakter i wysokie umiejętności, jednak to nie wystarczyło do upragnionego awansu do Finału Ogólnopolskiego. Mimo to jesteśmy dumni z postawy Naszej drużyny i życzymy im powodzenia w przyszłorocznej edycji!

Skład:
          Paulina Ziomek, Monika Porada, Weronika Strzemecka, Wiktoria Kozłowska, Malwina Tabaka, Łucja Stolarska, Patrycja Woś, Aleksandra Niedźwiecka, Milena Zinterstein, Zofia Dobko (nieobecna).

• Szkolny turniej piłki nożnej

•

W zeszłą sobotę (4 marca br.) w naszej szkole miał miejsce kolejny turniej piłki nożnej, w którym uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych – klasa I, klasa II oraz klasy III-V .

Rozgrywkom towarzyszyła sportowa atmosfera oraz niezapomniane emocje.

Wszyscy uczestnicy z klas I i II wraz z dziewczynkami otrzymali drobne upominki z serii „Łączy Nas Piłka”.

Impreza zgromadziła łącznie ponad 60 uczestników. Warto dodać, że w starszej kategorii wystąpiło 10 dziewczynek.

Zwycięzcy poszczególnych  kategorii:

KLASA I:
          Błękitni (Alan Płonka, Nikodem Szymański, Aleksy Tabaka, Karol Janik, Maksymilian Lelek)

KLASA II:
          Niebiescy (Maksymilian Ruman, Ivan Pipenko, Jacob Bogusz, Jakub Burda, Hubert Bawor)

KLASA III-V:
          Szarfy (Malwina Tabaka, Dawid Żebura, Franciszek Budkowski, Oskar Puc)

Zachęcamy do udziału w kolejnych planowanych w najbliższym czasie wydarzeniach sportowych!

Opracował - Piotr Januszczak

• Mikołajkowy turniej piłki nożnej

• W sobotę, 03.12.2022r. w Naszej Szkole odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej. Mecze rozgrywano systemem ”każdy z każdym” w dwóch grupach- młodszej (kl. 1-2) i starszej (kl. 3-5) wraz z meczami finałowymi o 1 i 3 miejsce.  Uczestniczy otrzymali nagrody w formie licencjonowanych produktów PZPN. Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:

klasy 1-2:
          1. Żółci (Marcel Dyląg 1c, Franciszek Głowacki 1a, Maksymilian Rożek 1c, Karol Wyskiel 1c)
          2. Pomarańczowi (Hubert Bawor, Franciszek Marut, Adam Pasternak, Kamil Studziński - wszyscy 2b)
          3. Kolorowi (Aleksander Żuczek 2a, Maksymilian Ruman 2a, Dominik Czechowicz 2a, Nataniel
          Lewandowski 1c, Sebastian Moraniec 1c, Radosław Ziomek 2b)

Klasy 3-5:
          1. Niebiescy (Kacper Chłędowski 5b, Jakub Dudzik 5a, Franciszek Perec 5b, Stanisław Perec 4a)
          2. Czerwoni (Adrian Żuczek, Jan Grechuta, Franciszek Fedyk, Dawid Podgórski- wszyscy 3a)
          3. Kolorowi (Bartłomiej Szostak 3a, Gabriel Basara 4b, Dawid Żebura 4b)

GALERIA ZDJĘCIOWA

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

• Szkolny turniej koszykówki

• W sobotę, 19.11.2022r. w Naszej Szkole rozegrany został turniej koszykówki drużyn mieszanych. Ponad 40 uczestników podzielonych na 12 drużyn rywalizowało w 3 kategoriach –klasy 1-4, 5-6 i 7-8.

Zmaganiom młodych koszykarzy towarzyszyło duże zaangażowanie i spore emocje. Podczas rozgrywanych  meczów  mogliśmy podziwiać wysokie umiejętności naszych uczniów. Dzięki przychylności Dyrekcji Szkoły ufundowane zostały nagrody i upominki, które otrzymali uczniowie za zajęte miejsca i uczestnictwo w turnieju.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:
          klasy 1-4:
          Los Angeles Lakers ( Kamila Zielińska, Nadia Siuzdak-Sitarz, Franciszek Fedyk, Bruno Szydło)
          Klasy 5-6:
          Betoniarze (Kacper Chłędowski, Szymon Godlewski, Jakub Kustra, Kacper Kustra)
          Klasy 7-8:
          XYZ (Dagmara Niewiadomska, Miłosz Błachut, Piotr Pecka, Mateusz Ostrowski)