• SPEKTAKL „ ROTKӒPPCHEN”

13.06.2023

W dniu 1 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyło się przedstawienie pt. „Rotkäppchen”, czyli niemiecka wersja dobrze nam znanej bajki „Czerwony kapturek”. Sztuka w całości została zaprezentowana w języku niemieckim. Teatrzyk przygotowali uczniowie klas 6a i 6b. Młodzi aktorzy znakomicie zagrali swoje role, bawiąc publiczność. Piękne dekoracje i barwne stroje uzupełniały to wyjątkowe przedstawienie. Po występie długo nie milkły brawa, a uśmiech na twarzach występujących uczniów pokazywał, jak bardzo i oni byli zadowoleni ze swego występu. Spektakl został przygotowany w ramach zajęć dodatkowych „Teatr obcojęzyczny” prowadzonych przez Panią Annę Skibę i Panią Ewelinę Chominę- Pietluch. W rolę wcielili się: Czerwony kapturek- Liliana M., Wilk- Jakub K., Babcia- Emilia K., Mama- Lucyna T., Myśliwy- Piotr R., Motylki- Lena B. oraz Martyna O., Narratorzy- Jakub K. i Kacper K

• ZBIÓRKA DLA POLAKÓW NA KRESACH WSCHODNICH

06.06.2023

Na Kresach Wschodnich żyje jeszcze stu kilkudziesięciu żołnierzy Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych. Rozsiani są po całych Kresach, poprzedzielani wieloma granicami. Żyją w różnych państwach, w różnych systemach politycznych, będący w różnej sytuacji materialnej. Ciągle są dla nas wszystkich wzorem męstwa, heroizmu, poświęcenia oraz najgorętszej miłości do Ojczyzny.

• ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY - CZERWIEC 2023

02.06.2023

Informujemy, że odpłatność za obiady za miesiąc czerwiec 2023 r. będzie wynosić odpowiednio:

94,35 zł – dla korzystających z dyżuru świetlicowego w dniu 09.06.2023 r.
            88,06 zł – dla pozostałych

Opłaty należy dokonywać na konto bankowe szkoły: 90 1020 4391 0000 6102 0187 6689 w terminie do 10-tego dnia danego miesiąca. W tytule prosimy wpisywać imię i nazwisko dziecka. Dziękujemy za terminowe wpłaty.

• TURNIEJ TYMBARKU

31.05.2023

16 maja reprezentacja Naszej szkoły w kategorii dziewcząt U-12 wzięła udział w Finale Wojewódzkim Pucharu Tymbarka do którego awansowała zwyciężając w rzeszowskich eliminacjach. Zawody zostały rozegrane na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.

Dziewczęta dzielnie walczyły, pokazały sportowy charakter i wysokie umiejętności, jednak to nie wystarczyło do upragnionego awansu do Finału Ogólnopolskiego. Mimo to jesteśmy dumni z postawy Naszej drużyny i życzymy im powodzenia w przyszłorocznej edycji!

Skład:
            Paulina Ziomek, Monika Porada, Weronika Strzemecka, Wiktoria Kozłowska, Malwina Tabaka, Łucja Stolarska, Patrycja Woś, Aleksandra Niedźwiecka, Milena Zinterstein, Zofia Dobko (nieobecna).

• FINAŁ TURNIEJU SZACHOWEGO

18.05.2023

17 maja 2023 r. nastąpiły ostateczne rozstrzygnięcia w naszym turnieju szachowym. W kategorii klas 4-8 chłopców najlepszy okazał się Mateusz Ostrowski z 8a, który zwyciężył wszystkie partie. Na drugim miejscu, po trudnym początku, turniej ukończył Szymon Flejszar z 8c. Tu gratulujemy walki do końca. Na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Barć z 8b. I tak oto przedstawieciel każdej ósmej klasy znalazł się na podium. Wśród dziewcząt zdecydowanie najlepsza okazała się Emilia Kokocińska z 7a. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Gorczyca z 5a, a na trzecim znalazły się dwie uczestniczki: Maja Żmudzińska z 8b oraz Aleksandra Niedźwiecka z 4c.

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

18.05.2023

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 23 - 25 maja 2023 r. w naszej szkole odbędą się egzaminy ósmoklasisty.

W tym okresie nie będą prowadzone zajęcia edukacyjne.

W dniach 22 maja 2023 r. oraz 26 maja 2023 r. zajęcia edukacyjnie odbywają się wg planu lekcji.

Niedziela 19.05.2024
      • Strona archiwalna